Mateřská škola

V Zeleni

  03. 10. 2021

Termíny uzavření MŠ a info k přihlášení do náhradních MŠ

JARNÍ PRÁZDNINY - MŠ OTEVŘENA

VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY - MŠ OTEVŘENA

 

LETNÍ PRÁZDNINY - MŠ UZAVŘENA - od 11. 7. - 26.8. 2022

Vážení rodiče,

ředitelky mateřských škol ve spolupráci se zřizovatelem se rozhodly vám vyjít vstříc při řešení situace, kam umístit děti zaměstnaných rodičů o letních prázdninách v době uzavření kmenových mateřských škol.

Poprvé budou v letošním roce v průběhu měsíců července a srpna v provozu určené mateřské školy, které budete moci využít k umístění vašich dětí.

Jelikož se bude jednat o nadstandardní režim provozu těchto mateřských škol, budou stanovena i kritéria pro možnost umístění dětí.

Od 1. 3. 2022 budou k dispozici ve vašich kmenových mateřských školách podrobné informace o možnosti využití náhradního umístění.

Získáte rozpis provozu určených mateřských škol, počet volných míst, e-mailové kontakty pro přihlašování, kritéria a organizační záležitosti přihlašování. Přihlašování do náhradních MŠ od 15.3.2022 - pouze písemně (e-mailem) - viz. soubor pdf

Upozorňujeme vás, že provoz náhradních mateřských škol bude rovněž omezen (z důvodu plánovaných oprav, malování, čerpání řádných dovolených zaměstnanců…), proto bude i počet volných míst pro náhradní umístění vašich dětí limitován a předem stanoven.

Více informací v přiložených dokumentech pdf  zpět na přehled aktualit